A tým a ml. dorost vítězně, B tým i přes prohru stále vede

20.04.2015 | Zdeněk Procházka

Uplynulý víkend přinesl důležité body pro A tým, který po dobrém výkonu porazil nepříjemné Balwany v poměru 6:4, když rozhodující náskok si áčko vytvořilo ve druhé třetině. V první třetině zvonily na obou stranách tyče, ale druhá třetina již přinesla i krásné branky. Ve třetí třetině nasazení ubylo a začali kousat i hosté. Postupně snížili, ale nám se vždy podařilo úspěšně zareagovat a náskok ubránit, až do závěrečného hvizdu.

B tým sehrál důležité utkání s Cannibaly z České Břízy na hřišti ve Třemošné. V první třetině udávali tón hry, když dvakrát vedli, ale nakonec třetina skončila smírem 2:2. Poté však již začali úřadovat domácí, béčko začalo dělat chyby, a tak zápas skončil v neprospěch týmu v poměru 3:6. Přesto B tým vévodí tabulce Krajské ligy, ale již jen o 2 body, právě před Cannibaly.

Mladší dorost cestoval za utkáním za Kelty do Nižboru. Náskok si dorostenci vytvořili v první třetině a naopak ve druhé třetině polevili a nabídli soupeři vyrovnání. Ve třetí třetině však vítězství překlopili na svoji stranu a zaslouženě vyhráli 4:3.