Výsledky jako na houpačce, B tým po nájezdech potvrdil pozici lídra

13.04.2015 | Zdeněk Procházka

Uplynulý víkend opět přinesl množství vstřelených branek, ale bohužel větší část do sítě A týmu a ml. dorostu.

Oslabený A tým prohrál s Viktorií Plzeň 8:1, kdy byla zřejmá absence Šíši a gólmana Jirky Povišera. Dvě třetiny se dařilo relativně se soupeřem držet krok, ale poslední třetina spustila jen další kanonádu do naší branky.

Ml. dorost na domácí půdě obdržel debakl ve výši sedmi obdržených branek. Domácí střelci neměli bohužel svůj den.

B tým si v nájezdech vystřílel dva body na horké půdě Stříbra a výhrou si upevnil vedení v Krajské lize. Škoda jen, že jsme si ze Stříbra přivezli i zranění hráče Šíši.

V dalším kole bude nutnost bodovat, a to proto, aby si A tým zajistil účast v elitní čtyřce a bojoval o celkovou třetí pozici a B tým si upevnil vedení. Ml. dorost, aby alespoň částečně napravil špatné výsledky z posledních dvou utkání.