Černý víkend hornobřízských hokejbalistů

17.03.2015 | Zdeněk Procházka

Tak se po dlouhé době stalo to, co už dlouho hokejbal v Horní Bříze nepamatuje. A tým si přivezl příděl v podobě devíti obdržených branek ze Třemošné a B tým prohrál doma s rivaly z Cannibals 3:0. Mladší dorost podlehl až gólem z poslední třetiny 2:3 s Kelty z Nižboru.

A tým se od začátku jarní části potýká s dlouhodobými zraněními, což se umocnilo až ve třetím zápasu, kdy jsme nastupovali proti třem kompletním pětkám Tatranu v poměru 5 hráčů áčka a 5 hráčů béčka. Třemošná se vytáhla s 5 hráči A týmu. V žádném případě se nemůže jednat o výmluvu, neboť v obdobném, ale o něco silnějším složení jsme porazili minulý týden na domácím hřišti HBC Plzeň B 2:0. Ve Třemošné jsme dokázali držet krok jen jednu třetinu a pak jsme se po množství vlastních chyb odsoudili někdy do role statistů, ale obávaná desítka již nenaskočila...

Pevně věříme, že jsme si nejhorší zápas již v této sezóně vybrali a při dalším zápase opět navážeme na perfektní výkony z podzimu a výkonu proti Plzni, z minulého kola.

B tým bojuje o celkové prvenství v Krajské lize, kde se v současné době stále nachází na prvním místě, ale prohra s Českou Břízou bude mrzet, protože jsme mohli odskočit již o 4 body na druhé místo. Formu bude muset potvrdit béčko již tuto neděli proti Elefants. A tým bude mít volno a čeká ho nástavba z pozice 4. místa v tabulce. první zápas by se měl odehrát 28.3.2015.

Mladší dorost nenavázal rovněž na poslední vítězství, v části soutěže o umístění,  s Mostem na domácím hřišti v Horní Bříze, ale výsledky z předchozích kol avizují, že se naši dorostenci umějí o body porvat. Věříme, že to opět předvedou dne 29.3.2015 proti Prachaticím na hřišti ve Třemošné.