A tým ve čtvrtfinále play-off neprošel přes Tatran

06.05.2014 | Zdeněk Procházka

Ani druhý zápas se nepodařilo A týmu vyhrát

Ani druhý zápas čtvrtfinále se A týmu nepodařilo vyhrát na Tatranem, a to i přes to, že jsme nastoupili v silnější sestavě. Bohužel Tatran měl větší vůli po vítězství a my, jak už to bývá zvykem, jsme se spíše v první třetiny soustředili na rozhodčího a na to jak soupeři oplatit případné jeho fauly. Na to se ale nevyhrává. Přestávka mezi 1. a 2. třetinou naše horké hlavy zchladila a do druhé třetiny nastoupil opět jiný tým. hru jsme postupně srovnali, ale opět to byli hosté, kteří svůj náskok navyšovali. Naším šancím chybělo trošku štěstí, ale bezchybný výkon hostujícího brankáře nám dělal po celý zápas problém. Třetí třetina byla již jednoznačně v rukou Tatranu a pro A tým tím letošní sezóna skončila. Výsledek 0:5 a celkově na zápasy 0:2.